איך להרחיק עטלפים

כיצד להרחיק יתושים מהבית שלך

הדרך הטובה ביותר להרחיק עטלפים מהבית שלך היא לוודא שאתה לא מושך אותם עם כל מקורות מזון או מים.

יתושים נמשכים לפחמן הדו חמצני שבני אדם נושפים. הם גם אוהבים את ריח הזיעה וחומצת החלב, וזו הסיבה שהם כל כך נפוצים באזורים שבהם אנשים חיים. לכן, אם אתם רוצים להרחיק יתושים מביתכם, כדאי להישאר בפנים ולהימנע ככל האפשר מהזעה.

עטלפים הם אחת החיות הכי מעניינות ולא מובנות. לעתים קרובות הם נתפסים כמטרד כי הם יכולים לעשות הרבה רעש בלילה והגללים שלהם יכולים לעלות על הבגדים או הרהיטים שלך.

אבל עטלפים הם חלק חשוב מהמערכת האקולוגית שלנו, והם מספקים יתרונות לבני אדם במובנים רבים. הם אוכלים חרקים כמו יתושים, שעלולים להיות מסוכנים לבני אדם. ועל ידי האבקה של צמחים, הם עוזרים לייצור מזון.

מאמר זה ילמד אתכם כיצד להרחיק עטלפים מהבית שלכם, כך שלא תצטרכו לדאוג שהם יעירו אתכם בלילה או יעלו על הרהיטים שלכם.

הקדמה: העובדות על עטלפים

עטלפים הם יונקים השייכים לסדר Chiroptera, מה שאומר שהם היונקים היחידים המסוגלים לעוף אמיתי. כנפי העטלף עשויות עור המתוח על פני ארבע אצבעות מוארכות ורגליו האחוריות.

לעטלפים יש כמה טורפים טבעיים כמו עופות דורסים, חתולים גדולים ונחשים שיכולים לתפוס אותם בקלות על הקרקע. עם זאת, עטלפים בדרך כלל עפים גבוה בשמיים כדי שיוכלו להימנע מטורפים אלה.

ישנם מיתוסים רבים על עטלפים כמו אנשים מאמינים שעטלפים נושאים איתם כלבת או מחלות אחרות. זה לא נכון מכיוון שרוב העטלפים ניזונים מחרקים ופירות שאינם נשא של כלבת או כל מחלה אחרת לבני אדם.

העובדות על עטלפים:

– לעטלפים יש כמה טורפים טבעיים כמו עופות דורסים, חתולים גדולים ונחשים שיכולים לתפוס אותם בקלות על הקרקע

– עטלפים בדרך כלל עפים גבוה בשמיים כדי שיוכלו להימנע מטורפים אלו

– יש

איך להרחיק את הבואשים מהבית שלך

מכיוון שעטלפים הם חיות לילה, הם לא יתקרבו לביתכם במהלך היום. חשוב גם לציין שהם לא אוהבים לגור בבתים. הם מעדיפים עצים ובתי גידול טבעיים אחרים.

אז איך מרחיקים עטלפים?

אל תשאיר אוכל מחוץ לביתך בלילה כי זה ימשוך אותם. אתה יכול גם לקנות דוחי עטלפים אולטרסאונדים או רשתות חסינות עטלפים לחלונות הבית שלך כדי להרחיק אותם.
למידע בנושא של איך להרחיק עטלפים והרחקת עטלפים ניתן לגשת לאתר zurmarket.co.il

לעטלפים ולבואשים יש סלידה טבעית אחד מהשני, אז אם אתה רוצה להרחיק עטלפים מהבית שלך, אתה צריך גם לוודא שהאזור נקי מבואשים.

אחת הדרכים הטובות ביותר להרחיק עטלפים היא להשתמש בבתי עטלפים. הם נהדרים לשמירה על עטלפים בטוחים ומאושרים, והם יכולים לעזור למשוך עטלפים נוספים לנכס שלך.

ניתן להשתמש בדוחף בואש גם כדי להפחיד את החיות הללו מהרכוש שלך.

עטלפים בעליית הגג הסבירו – מדוע הם משתכרים ואיך להיפטר מהם!

עטלפים הם יונקים ולא ציפורים. הם ליליים ובעלי שמיעה רגישה. הדרך הטובה ביותר להרחיק עטלפים היא לוודא שאין מקורות מים בעליית הגג. אם יש, אז הם ימצאו אותו, ישתו ממנו וישתכרו!

היה לי פעם עטלף בעליית הגג שלי, אז אני יודע איך זה מרגיש. אני מקווה שמאמר זה יעזור לך להתמודד גם עם בעיית העטלפים שלך!

ניתן למצוא עטלפים בעליות גג, מוסכים, סככות, אסמים ומקומות רבים אחרים. בעלי חיים אלה מועילים מאוד לסביבה שכן הם אוכלים חרקים שהורסים יבולים ונושאים מחלות.

ישנן דרכים רבות להיפטר מעטלפים. אחת הדרכים היא להשתמש בלכד עטלפים לשימוש ביתי. אבל לפני שאתה קונה אחד, חשוב לדעת עם איזה סוג של מחבט אתה מתמודד. ישנם כמה מיני עטלפים שלא ניתן לתפוס עם לוכד עטלפים לשימוש ביתי מכיוון שהם לא מתעופפים במהלך היום והם לא חיים בבתים או מבנים שבהם חיים בני אדם.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

טכניקות חורף נכונות לבריכה

בראיון שכותרתו 'טכניקות חורף נכונות לבריכה', אנו מתעמקים בנבכי תחזוקה וניצול בריכה בחודשי החורף. מתחזוקה מונעת ועד טיפים לשימוש, המומחים